Fundusz Hipoteczny Filar

Logo Funduszu Filar - połączenie bieli i zieleni, symbolizującego wartości finansowe i ekologiczne. Tylko sprawdzone rozwiązania na rynku finansowym.

Strona główna – Renta hipoteczna

Oferta

Renta hipoteczna

Renta dożywotnia to rozwiązanie dedykowane seniorom, którzy chcą zwiększyć swój dochód na emeryturze.

Dlaczego warto nas wybrać?​

Zapewniamy dogodne warunki, które znacznie ułatwią klientom uzyskanie oczekiwanej kwoty. Dodatkowa emerytura za mieszkanie to szansa na zapewnienie sobie wyższego poziomu życia lub profesjonalnej opieki medycznej.

Niech Twoje mieszkanie zarabia na Ciebie!

Przejrzyste warunki umowy

Cała umowa jest objaśniana przez naszego Doradcę, aby mieć pewność, że klient dobrze rozumie jej treść oraz jest świadom związanego z nią ryzyka

Gotówka do końca życia

Comiesięczny dopływ gotówki dożywotnio, przy czym warto nadmienić, że dochód z renty dożywotniej nie podlega opodatkowaniu

Brak opłat eksploatacyjnych

Mieszkanie, na które pracowałeś całe życie, teraz zarabia na Ciebie! Dodatkowo przejmujemy opłaty związane z ubezpieczeniem nieruchomości

Duży zastrzyk finansowy na emeryturze

Jednorazowy zastrzyk finansowy na wybrany przez Ciebie cel. Pieniądze idealnie nadające się na spłatę zadłużenia lub inny wydatek

Bezpieczna renta dożywotnia

Przejście na emeryturę nie musi oznaczać obniżenia poziomu życia. Renta dożywotnia to comiesięczne dodatkowe przychody, stanowiące doskonałe uzupełnienie emerytury wypłacanej przez ZUS. Wystarczy ukończyć 65 lat i posiadać nieruchomość.
Dożywotnia renta hipoteczna jest przez nas ustalana na podstawie kilku czynników. Bierzemy pod uwagę wartość Twojej nieruchomości, a także Twój wiek i płeć. Konkretną kwotę poznasz, gdy skontaktujesz się z naszym doradcą.

Tak, renty dożywotnie to bezpieczne rozwiązanie, z którego możesz skorzystać również Ty.

Umowa renty dożywotniej w zamian za mieszkanie to umowa podpisywana na podstawie kodeksu cywilnego. Na świecie już od kilkudziesięciu lat emeryci korzystają z powodzeniem z tej usługi finansowej.

0
Ekspertów
Jeśli jako senior nie możemy znaleźć pomocy finansowej w rodzinie, z rozwiązaniem przychodzi renta hipoteczna. Sprawdź jak możemy pomóc.
0
Zadowoloni klienci

Zyskaj komfort finansowy na emeryturze

Dożywotnia renta to rozwiązanie finansowe, z którego może skorzystać każdy senior, który:

  • ma co najmniej 65 lat,
  • jest właścicielem mieszkania,
  • szuka alternatywnego dla pożyczek i kredytów wsparcia finansowego.

Naszym celem jest udzielenie rent hipotecznych na dogodnych warunkach

Naszym celem jest udzielenie rent hipotecznych na dogodnych warunkach, które są przede wszystkim bezpieczne i korzystne dla naszych klientów. Każdemu seniorowi przekazujemy umowę i dajemy czas na zapoznanie się z jej treścią lub skonsultowanie jej z najbliższą rodziną czy prawnikiem.
Janina, Warszawa

Z czystym sumieniem mogę polecić Fundusz Filar. Pełen profesjonalizm, duża wiedza, bardzo dobrze przedstawiona oferta. Ponadto świetny kontakt od początku do końca oraz bardzo sprawne przeprowadzenie całego procesu. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można było liczyć na wyjaśnienie. Podsumowując - na pewno będę polecał, lepiej trafić się nie dało.

Henryk, Krakrów

Pomoc uzyskałem błyskawicznie. Pełne zaangażowanie podparte kompetencją i doświadczeniem ze strony doradcy. Świetny kontakt telefoniczny i korespondencyjny. Polecam!

Bożena, Warszawa

W momencie kiedy świadczenia ZUS i dodatkowa praca nie pozwalała mi na godne życie i wyjście ze spirali zadłużenia zaczęłam szukać innych rozwiązań, widziałam już na horyzoncie najgorsze scenariusze. Dzięki pomocy funduszu żyję dalej w swoim mieszkaniu, nie mam problemów z tym, że mi na cokolwiek nie starcza. Decyzja w mojej sprawie była szybka a kwestie umowy wyjaśnione tak by seniorka jak ja wszystko zrozumiała. Dziękuję.

Często zadawane pytania

Aby otrzymać rentę dożywotnią wystarczy mieć ukończone 65 lat oraz posiadać prawo własności nieruchomości lub spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Renta dożywotnia skierowana jest do osób, które chcą uzyskać regularne dodatkowe pieniądze do emerytury z nieruchomości.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Nie zwlekaj i pozwól nam sobie pomóc. Razem osiągniemy twoje cele finansowe.