Fundusz Hipoteczny Filar

Logo Funduszu Filar - połączenie bieli i zieleni, symbolizującego wartości finansowe i ekologiczne. Tylko sprawdzone rozwiązania na rynku finansowym.

Strona główna – Zostań naszym partnerem

Współpraca

Zostań naszym partnerem

Współpracuj z nami!

Zobacz jakie to proste!

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych współpracą w zakresie pozabankowych pożyczek pod zastaw nieruchomości.

Zapraszamy do współdziałania biura nieruchomości, pośredników finansowych oraz wszystkich tych którzy posiadają potencjalnych klientów na nasz produkt finansowy.

Sukces Funduszu Filar opiera się w dużej mierze na współpracy z pośrednikami finansowymi. Chcemy, aby współpraca ta była dla Ciebie możliwie prosta, efektywna oraz przede wszystkim satysfakcjonująca finansowo.

Zalety współpracy z funduszem Filar

Elastyczne formy współpracy bez zakazu konkurencji

Możliwość przekazania wyłącznie kontaktu („leada”) do Klienta

Wysokie stawki prowizyjne

Partnerstwo z rzetelnymi partnerami

Twój sukces na rynku finansowym i satysfakcja klienta!

Najbardziej cenimy sobie współpracę z rzetelnymi partnerami, myślącymi o długofalowym działaniu na rynku finansowym, budowaniu pozytywnych wzorców postępowania i oczywiście zadowolenie każdego klienta.

Działamy na terenie całego kraju – dla wspólnej wygody i komfortu obsługi nasz proces przeprowadzisz w całości on-line, od złożenia wniosku, przez śledzenie postępu, po finalizację. Wstępną decyzję dla swojego klienta uzyskasz już nawet w przeciągu dwóch godzin. Sam wybierasz jaki model współpracy będzie dla Ciebie najlepszy.

Jesteś multiagentem? Poza pożyczkami hipotecznymi zajmujesz się również obsługą klienta na innych płaszczyznach – w Funduszu Filar masz możliwość na realizację swoich celów bez przeszkód.

Brzmi dobrze, chcesz poznać więcej szczegółów – nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Nie zwlekaj i pozwól nam sobie pomóc. Razem osiągniemy twoje cele finansowe.