Fundusz Hipoteczny Filar

Logo Funduszu Filar - połączenie bieli i zieleni, symbolizującego wartości finansowe i ekologiczne. Tylko sprawdzone rozwiązania na rynku finansowym.
Strona głównaDla pożyczkobiorców – Proces pozyskania pożyczki

Procedura

Proces pozyskania pożyczki​

Jak wygląda procedura przyznawania pożyczki?

Zobacz jakie to proste!

Procedura przyznawania pożyczki jest niezwykle prosta dla klienta. Po wstępnej analizie wykonanej przez naszego doradcę, klient otrzymuje informację na temat wstępnej decyzji kredytowej. Po zaakceptowaniu nieruchomości jako zabezpieczenie przez Instytucję Pożyczkową, wysyłamy klientowi projekt umowy.

Cała umowa jest objaśniana przez naszego Doradcę, aby mieć pewność, że klient dobrze rozumie jej treść oraz jest świadom związanego z nią ryzyka (Ważne, aby mieć świadomość, że zaciąganie jakichkolwiek zobowiązań kredytowych związane jest z ryzykiem. Więcej poniżej w pkt. „Jakie są ryzyka związane z pożyczką hipoteczną?”).

Umawiamy podpisanie umowy w kancelarii notarialnej, w dogodnym dla Państwa terminie. Po podpisaniu umowy środki zostają wypłacone na rachunek klienta.

Wypełnienie wniosku

Wypełnij wniosek na stronie lub zadzwoń do nas.

Przesłanie dokumentów

Przeanalizujemy wysłane przez ciebie dokumenty i odezwiemy się do 24 godzin.

Negocjacja i dostosowanie ofert

Umowa odczytywana i podpisywana jest w kancelarii notarialnej, co jest gwarancją bezpieczeństwa oraz tego, że jest ona zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.

Wypłata środków

Wypłata środków na podane konto bankowe, lub przekazanie pieniędzy w gotówce.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Nie zwlekaj i pozwól nam sobie pomóc. Razem osiągniemy twoje cele finansowe.