Fundusz Hipoteczny Filar

Logo Funduszu Filar - połączenie bieli i zieleni, symbolizującego wartości finansowe i ekologiczne. Tylko sprawdzone rozwiązania na rynku finansowym.
Strona główna – Dla pożyczkobiorców

Oferta

Pożyczka hipoteczna

Sprawdź już dziś ofertę na hipoteczne pożyczki idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!
Fundusz hipoteczny filar, rewelacyjna alternatywa dla finansować w banku i chwilówek.

Zwiększ swój budżet domowy

Otrzymaj atrakcyjne warunki pożyczki hipotecznej już teraz!

50 000,00 zł

PROMO

Pożyczka

50 000,00 zł

Rata miesięczna

939,58 zł

Okres

12 miesięcy

RRSO

RRSO: 32,55 %

100 000,00 zł

PROMO

Pożyczka

100 000,00 zł

Rata miesięczna

1 879,17 zł

Okres

12 miesięcy

RRSO

RRSO: 32,55 %

200 000,00 zł

PROMO

Pożyczka

200 000,00 zł

Rata miesięczna

3 758,33 zł

Okres

12 miesięcy

RRSO

RRSO: 32,55 %

Reprezentatywny przykład i dodatkowe informacje

Powyższe wyliczenia mają charakter orientacyjny i służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie mogą być one uznane za ofertę lub zaproszenie do zawarcia Umowy Pożyczki. Możliwość przyznania pożyczki uzależniona jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz posiadania nieruchomości mogącej stanowić zabezpieczenie Umowy. Szczegółowe warunki uzależnione są w szczególności od kategorii Klienta (przyznanej na podstawie oceny zdolności kredytowej), prawnych zabezpieczeń Umowy oraz podjętych przez strony negocjacji. Przed podpisaniem umowy należy zapoznać się z treścią załączników, między innymi Regulaminem, Cennikiem, Formularzem Informacyjnym, wzorem Umowy Pożyczki, Harmonogramem i Informacją o Ryzykach.

Oferta Pożyczki Hipotecznej „Promo” dotyczy pożyczki zabezpieczonej poprzez wpis w dziale IV Księgi Wieczystej (hipoteka), udzielanej na okres od 3 – 18 miesięcy, spłacanej w comiesięcznych ratach odsetkowych, ze spłatą części kapitałowej na koniec okresu kredytowania (ostatnia rata kapitałowo-odsetkowa). Warunkiem udzielenia Pożyczki Hipotecznej „Promo” jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej i spełnienie przez Klienta warunków promocji (szczegóły u Doradców). Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Hipotecznej „Promo” na okres 12 miesięcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 32,55 % i została wyliczona, przy założeniu, że oprocentowanie maksymalne wynosi 20,50 % (według stanu na dzień 10.02.2023 r.) i pozostanie na poziomie ustalonym dla okresu początkowego przez cały okres obowiązywania Umowy. Całkowita kwota pożyczki, przed naliczeniem prowizji, wynosi 100 000 zł, całkowita kwota do zapłaty wynosi 132 550,00 zł (w tym promocyjna prowizja za uruchomienie (10%) wynosząca 10 000,00 zł), okres pożyczki wynosi 1 rok, rata odsetkowa, płatna co miesiąc, wynosi 1 879,17 zł, liczba rat 12, w tym ostatnia rata kapitałowo-odsetkowa wynosząca 111 879,17 zł. Kalkulacja została wykonana na dzień 10.02.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie dla Pożyczki Hipotecznej „Promo”.

Oferta Pożyczki Hipotecznej „STANDARD” dotyczy pożyczki zabezpieczonej poprzez wpis w dziale IV Księgi Wieczystej (hipoteka), udzielanej na okres od 3 – 18 miesięcy, spłacanej w comiesięcznych ratach odsetkowych, ze spłatą części kapitałowej na koniec okresu kredytowania (ostatnia rata kapitałowo-odsetkowa). Warunkiem udzielenia Pożyczki Hipotecznej „STANDARD” jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Hipotecznej „STANDARD” na okres 12 miesięcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 44,60 % i została wyliczona, przy założeniu, że oprocentowanie maksymalne wynosi 20,50 % (według stanu na dzień́ 10.02.2023 r.) i pozostanie na poziomie ustalonym dla okresu początkowego przez cały okres obowiązywania Umowy. Całkowita kwota pożyczki, przed naliczeniem prowizji, wynosi 100 000 zł, całkowita kwota do zapłaty wynosi 144 600,00 zł (w tym standardowa prowizja za uruchomienie (20 %) wynosząca 20 000,00 zł), okres pożyczki wynosi 1 rok, rata odsetkowa, płatna co miesiąc, wynosi 2 050,00 zł, liczba rat 12, w tym ostatnia rata kapitałowo-odsetkowa wynosząca 122 050,00 zł. Kalkulacja została wykonana na dzień 10.02.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie dla Pożyczki Hipotecznej „STANDARD”.

PAMIĘTAJ! Zaciąganie zobowiązań kredytowych zawsze związane jest z ryzykiem. Należy rozsądnie planować budżet, aby mieć pewność, że będzie się w stanie spłacić całe zobowiązanie. Szczególną ostrożnością należy wykazać się zaciągając zobowiązanie zabezpieczone, gdyż wiąże się ono z ryzykiem utraty przedmiotu zabezpieczenia.

Dlaczego warto nas wybrać?​

Szukasz solidnego sposobu na spłatę swoich zobowiązań lub rozwiązanie finansowych wyzwań związanych z rozwojem swojej firmy? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek zabezpieczonych hipoteką, zapewniających stabilne finansowanie na dogodnych warunkach.

Co wyróżnia naszą ofertę? Po pierwsze, nasze pożyczki są zabezpieczone hipoteką, co oznacza, że otrzymujesz znacznie lepsze warunki niż przy tradycyjnych kredytach. Wpis w dziale IV księgi wieczystej, podobnie jak w banku, gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji i chroni Twoje interesy. To znaczy, że możesz mieć pewność, że nasza pożyczka jest solidna i rzetelna.

Przejrzyste warunki umowy

Cała umowa jest objaśniana przez naszego Doradcę, aby mieć pewność, że klient dobrze rozumie jej treść oraz jest świadom związanego z nią ryzyka

Pełne bezpieczeństwo

Umowa zawierana jest w kancelarii notarialnej, co jest gwarancją bezpieczeństwa oraz tego, że jest ona zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.

Ekspresowa wypłata środków

Decyzje o udzieleniu pożyczki podejmujemy nawet w ciągu 2 godzin, a wypłatę środków możemy zapewnić już w ciągu 15 minut od podpisania Umowy

Doświadczeni doradcy

Współpracujesz z doświadczonymi doradcami finansowymi w temacie pożyczek

Zrównoważony rozwój w usługach finansowych

Zapewniamy dogodne warunki, które znacznie ułatwią klientom uzyskanie oczekiwanej kwoty. W naszej firmie hipoteka pod zastaw nie obejmuje sprawdzania zdolności kredytowej ani historii BIK klientów.

Zabezpieczeniem jest zwykle wpis w księdze wieczystej mieszkania lub domu. Istnieje również możliwość zabezpieczenia się na nieruchomości gruntowej.

Każdy Klient ma do wyboru kilka opcji spłaty:

– Stała rata kapitałowo-odsetkowa (co miesiąc spłacane są kapitał i odsetki),
– Malejąca rata kapitałowo-odsetkowa (co miesiąc spłacane są kapitał i odsetki, rata na początku okresu kredytowania jest znacznie wyższa),
– Comiesięczna rata odsetkowa ze spłatą kapitału na koniec okresu kredytowania,
– Spłata całości pożyczki (kapitał i odsetki) na koniec okresu kredytowania.

0
Ekspertów
Oblegany agent finansowy szukający ofert dla klientów i porównujący propozycje różnych instytucji. Kontakt przy użyciu nowoczesnych i cyfrowych metod komunikacji.
0
Klientów

PROCES POZYSKANIA POŻYCZKI

Wieloletnie doświadczenie pomogło nam usprawnić proces przyznawania pożyczek, który finalizujemy w kilku krokach.

LISTA POTRZEBNYCH DOKUMENTÓW​

Przedstawiamy listę niezbędnych dokumentów, które są aktualnie niezbędne do szybkiego otrzymania pożyczki.

Poradnik dla pożyczkobiorców

Nasz poradnik dla pożyczkobiorców zawiera kluczowe zasady bezpiecznego korzystania z pożyczek finansowych.

Naszym celem jest udzielenie przystępnej pożyczki.

Naszym celem jest udzielenie przystępnej pożyczki z hipoteką pod zastaw bez niejasnych zapisów w umowie oraz ukrytych dopłat. Cechuje nas szybkość działania i zaangażowanie.

Janina, Warszawa

Z czystym sumieniem mogę polecić Fundusz Hipoteczny Filar. Pełen profesjonalizm, duża wiedza, bardzo dobrze przedstawiona oferta. Ponadto świetny kontakt od początku do końca oraz bardzo sprawne przeprowadzenie całego procesu. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można było liczyć na wyjaśnienie. Podsumowując - na pewno będę polecał, lepiej trafić się nie dało.

Henryk, Krakrów

Pomoc uzyskałem błyskawicznie. Pełne zaangażowanie podparte kompetencją i doświadczeniem ze strony doradcy. Świetny kontakt telefoniczny i korespondencyjny. Polecam!

Bożena, Warszawa

W momencie kiedy świadczenia ZUS i dodatkowa praca nie pozwalała mi na godne życie i wyjście ze spirali zadłużenia zaczęłam szukać innych rozwiązań, widziałam już na horyzoncie najgorsze scenariusze. Dzięki pomocy Funduszu (Funduszu Hipotecznego FILAR) żyję dalej w swoim mieszkaniu, nie mam problemów z tym, że mi na cokolwiek nie starcza. Decyzja w mojej sprawie była szybka a kwestie umowy wyjaśnione tak by seniorka jak ja wszystko zrozumiała. Dziękuję.

Sprawdź nas na oficjalnej stronie KNF​

Wpis do Rejestru Instytucji Pożyczkowych KNF, będący gwarancją tego, że podmiot spełnia wymagania stawiane przepisami.
Instytucja zgodna z wytycznymi stawianymi przed firmami pożyczkowymi. Sprawdź rejestr instytucji pożyczkowych.

Często zadawane pytania

Z pożyczki hipotecznej mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorcy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Nie zwlekaj i pozwól nam sobie pomóc. Razem osiągniemy twoje cele finansowe.