Fundusz Hipoteczny Filar

Logo Funduszu Filar - połączenie bieli i zieleni, symbolizującego wartości finansowe i ekologiczne. Tylko sprawdzone rozwiązania na rynku finansowym.

Strona główna – Inwestycje

Oferta

Inwestycje w pożyczki hipoteczne

Już nie musisz wybierać pomiędzy wysokim ryzykiem a niską stopą zwrotu.

Stałe zyski w wysokości 12% rocznie!

Sprawdź nas na:

Dlaczego warto nas wybrać?​

Przejrzyste zasady

Współpracujesz z instytucją notyfikowaną w Rejestrze Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego. Wiesz dokładnie w co inwestujesz i na jakich zasadach.

Wysokie oprocentowanie

Dzięki sprawdzonemu modelowi biznesowemu, który zbudowaliśmy na realnych transakcjach możemy zaoferować Ci ponadprzeciętną stopę zwrotu z inwestycji w wysokości 12% rocznie!

Doświadczenie Profesjonalistów

Nasz model inwestycyjny opieramy na wieloletnim funkcjonowaniu na rynku pożyczek hipotecznych. Przez lata inwestowaliśmy własny kapitał zdobywając niezbędną wiedzę i doświadczenie.

Stabilność

Rynek pożyczek hipotecznych jest nisko skorelowany z rynkami akcji czy obligacji, dzięki czemu nasze inwestycje są odporne na zmiany koniunktury gospodarczej. Odsetki otrzymujesz w równych ratach co kwartał, bez konieczności śledzenia wykresów giełdowych.

Ograniczone Ryzyko

Podpisywana z nami umowa inwestycyjna jest dodatkowo zabezpieczona hipoteką, a naszym nadrzędnym celem jest minimalizacja ryzyka inwestycyjnego.

Zabezpiecznie przed inflacją

W dobie wysokiej inflacji oferujemy świetną alternatywę dla klasycznych form inwestycji, która jest w stanie ochronić więcej Twojego kapitału.

Rośnie potrzeba inwestycji, które pozwolą zachować wartość zgromadzonego kapitału w czasach szalejącej inflacji.

W minionych latach polska gospodarka odczuła poważne skutki wywołane pandemią COVID-19, polityką monetarną i wojną na Ukrainie. Wiemy, że inwestorzy poszukują bezpieczeństwa i stabilizacji. Mając świadomość, że nie ma inwestycji bez ryzyka, naszą misją jest etyczna i partnerska współpraca z inwestorem, transparentność i dążenie do zapewnienia spokoju w pomnażaniu kapitału.

Zrób krok w kierunku wolności finansowej dzięki naszej opcji inwestycyjnej

Dzięki FILAR Inwestycje mogą Państwo uzyskać o wiele wyższą stopę zwrotu niż poprzez depozyty bankowe, wynajem nieruchomości czy inwestycje na giełdzie. Jakie są główne zalety FILAR Inwestycje?
Alternatywne sposoby inwestycji, historycznie wysokie zyski z inwestycji w nieruchomości

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę dedykowaną Inwestorom, na której znajdą Państwo szczegóły dotyczące inwestycji.

Często zadawane pytania przez inwestorów

Inwestycje są dokonywane w formie Alternatywnej Spółki Inwestycyjnej (ASI).

Stabilność i zyski w zasięgu ręki

12% rocznie + zabezpieczenie hipoteczne

Skoro zależy Państwu na inwestycji stabilnej, generującej ponadprzeciętne zyski i jednocześnie zabezpieczonej, to zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego w zakładce ZAINWESTUJ.

Nasz Specjalista z chęcią omówi z Państwem szczegóły umowy, opowie o uwarunkowaniach rynkowych, a także chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Nie udało się Państwu zapisać na aktualną emisję? Warto przesłać zgłoszenie już dziś, aby nie przegapić kolejnej okazji na nabycie akcji FILAR Inwestycje.
  1. Inwestowanie jest zawsze procesem obarczonym ryzykiem, niezależnie od stosowanych zabezpieczeń. Przed dokonaniem inwestycji Inwestor powinien rozważyć ryzyko, konsekwencje prawne i podatkowe.
  2. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne, podejmowane przez Użytkowników Serwisu są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.
  3. Należy pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, wkład do Alternatywnej Spółki Inwestycyjnej może wnieść wyłącznie podmiot spełniający kryteria Klienta Profesjonalnego.
  4. Przed podjęciem decyzji o dokonaniu Inwestycji Inwestor zobowiązany jest do zapoznania się z dokumentami przedstawionymi przez Filar Inwestycje w tym m.in. Polityką i Strategią Inwestycyjną, Formularzem Informacyjnym i Notą Prawną.